Savivaldybė perka gyvenamosios paskirties namą

Trakų rajono savivaldybės administracija vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. gruodžio 13 d. nutarimu Nr. 1036 patvirtintu Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimų tvarkos aprašu ir įgyvendindama projektą „Bendruomeninių vaikų globos namų ir vaikų dienos centrų plėtra Trakų rajone“ pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.1.1-CPVA-V-427 „Institucinės globos pertvarka: investicijos į infrastruktūrą“ finansuojamą iš Europos struktūrinių fondų, skelbiamų derybų būdu perka vieną gyvenamosios paskirties namą, kuris bus skirtas apgyvendinti 6–8 vaikus iš vaikų globos namų.

Perkamo gyvenamojo namo vieta: Lentvario seniūnija ir Rūdiškių miestas (Trakų r. sav.)

Pasiūlymų pateikimo terminas: 2020 m. lapkričio 13 d. 10 val.

Pirkimo dokumentai. Dokumentus galima rasti žemiau pateiktoje nuorodoje.

Pasiūlymo pateikimas.

Kandidatas, pageidaujantis parduoti gyvenamąjį namą ir dalyvauti derybose, pateikia komisijai pasiūlymą raštu, pasirašytą kandidato ar jo įgalioto asmens. Kandidatas pasiūlymą pateikia pagal sąlygų aprašo 1 priede pateiktą formą.

Pasiūlymą sudaro kandidato dokumentų visuma: nuosavybę patvirtinančių dokumentų kopijos (pateikiamame iki 1992 m. pastatyto būsto nuosavybę patvirtinančiame dokumente – nekilnojamojo turto registro centrinio duomenų banko išraše, turi būti nurodytas būsto fizinio nusidėvėjimo procentas), kadastro duomenų bylos kopija, įgaliojimą patvirtinantys dokumentai, suteikiantys teisę asmeniui derėtis dėl gyvenamojo namo pardavimo, bendraturčių ar atitinkamų institucijų sprendimas (sutikimas ir/ar leidimas) parduoti gyvenamąjį namą Lietuvos Respublikos civiliniam kodekse nustatyta tvarka, sutikimas dėl duomenų iš VĮ Registrų centro gavimo (sąlygų aprašo 2 priedas) ir siūlomo parduoti gyvenamojo namo techninės būklės aprašymas (sąlygų aprašo 4 priedas).

Dokumentai pateikiami lietuvių kalba.

Pasiūlymas su parduodamo gyvenamojo namo dokumentų kopijomis pateikiamas užklijuotame voke su atitinkamu užrašu: „Gyvenamojo namo pirkimui“, nurodomi kandidato rekvizitai (vardas, pavardė, adresas ir telefono numeris; įmonės pavadinimas, adresas ir telefono Nr.). Vokus su pasiūlymais ir priedais galima atsiųsti paštu ar palikti Trakų rajono savivaldybės administracijos interesantų priėmimo langelyje adresu Vytauto g. 33, Trakai iki 2020 m. lapkričio 13 d. 10 val.

Pasiūlymų vertinimas. Pasiūlymai vertinami atsižvelgiant į nustatytus vertinimo kriterijus ir derybų rezultatus.

Papildomą informaciją teikia Statybos, ūkio plėtros ir turto valdymo skyriaus specialistė Irena Zaleckaitė, tel. (8 528) 58 308 ir Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Karolina Mečkovska, tel. (8 528) 58323.

Išsamesnė informacija – svetainėje www.trakai.lt, skiltyje GYVENAMOJO NAMO BENDRUOMENINIAMS VAIKŲ GLOBOS NAMAMS ĮKURTI PIRKIMAS ČIA

Griežtai draudžiama Trakietis paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Trakietis kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Trakietis nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.229.142.104.

Rašyti

Portalo Trakietis redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Trakai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Praėjęs savaitgalis Viesų bendruomenėje praūžė audringai, kartu su saule, lietumi ir žaibais

Asociacija „Viesų bendruomenė“ vykdydama Birtų tarybos Active Citizens Lietuvoje, kurią įgyvendina Politikos tyrimų ir analizės istitutas b...

MALTOS ORDINO PAGALBOS TARNYBOS 30-METIS LIETUVOJE: NUO VIENUOLIŲ RITERIŲ IKI TŪKSTANTINĖS SAVANORIŲ

Maltos ordino pagalbos tarnyba (maltiečiai) šiemet švenčia veiklos 30-metį. Ši sukaktis – puiki proga geriau susipažinti su maltiečiais, jų...