Taje vykdys projektą "Šuolis"

 

Projektas “Šuolis” skirtas naudojant įvairius darbo, bendradarbiavimo, pažinimo metodus ugdyti bendras Trakų rajono jaunuolių kompetencijas, motyvaciją veikti, rasti prieinamumą prie mažiau motyvuoto ir (ar ) atskirtį savo socialinėje aplinkoje patiriančio jaunimo, sukurti palankią aplinką jaunuolių ir savanorių saviugdai ir pažinimui, kurti jaunimo darbuotojo ryšį su jaunu žmogumi.
Manome, kad geriausias jaunuolių pažinimas yra naudojant neformalaus bendradarbiavimo metodus: pokalbius, žaidimus, debatus, konsultacijas, refleksijas, iniciatyvas. Individualių konsultacijų metu siekiama kurti pasitikėjimo, bendradarbiavimo santykius, spręsti individualias jaunuolių problemas, sukurti grįžtamąjį ryšį.

Ši erdvė, tai intravertiški patrauklūs užsiėmimai, padedantys jauniems žmonėms atsiriboti nuo realybės, pamirštant pagrindines įtampos priežastis. Tokiu būdu kuriama pažįstama jaunuoliui aplinka, kurioje jis gali išbandyti savo įgūdžius, atrasti bendrus interesus, gilinti tarpusavio bendravimą. Bus organizuojamos savanorių iniciatyvos kurių metu bus organizuojami susitikimais su jaunimo darbuotojais, žurnalistais, politikais, kurie dalinsis savo „sėkmės istorija” ir asmeniniais išgyvenimais, priverčiančiais susimąstyti apie jaunimo galimybes.

Siekiame atkreipti didelį dėmesį į jaunus žmones turinčius mažiau galimybių, patiriančius smurtą ar jaučiančius socialinę atskirtį ir įtraukti juos į visuomenines veiklas, aktyvų bendradarbiavimą tarp jaunimo.Tęsime aktyvų bendradarbiavimą su Vilniaus apsk. Trakų raj. Policijos komisariatu, Trakų rajono sporto centru, Trakų kultūros rūmais. “Ar aš galiu“ – išeinamųjų iniciatyvų ciklas Trakų rajone,skatinantis verslumą, tobulėjimą bei darbo rinkai reikalingus įgūdžius sudarant sąlygas jaunam žmogui būti motyvuotam dalyvauti.

„Aš pasaulyje“ – edukaciniai užsiėmimai pilietiškumui skatinti ir kitų tautų „toleravimui“. Lietuviškų ir kitų šalių tradicijų pajautimas per tautų tradicijas: maisto gamyba bei kūrybinės dirbtuvės. Ši veikla yra tęstinė remiantis jaunimo padėties tyrimais ir yra pagrįstos jaunimo poreikiais. Jaunų žmonių pasiūlyta ir orientuota į jaunų žmonių interesus stovykla „Atviras kelias“.

„Atviras kelias“. Stovyklos tikslas motyvacija, empatija, verslumo skatinimas. Suprasdami jaunimo darbuotojų saviugdos ir profesinio tobulėjimo svarbą organizuosime jaunimo darbuotojų ir dirbančių su jaunimu interviziją. Organizuosime darbo grupių užsiėmimus kurių metu atkreipsime dėmesį į aktualias jaunimo problemas: laiko planavimą, komandos formavimą, problemų sprendimą, savęs pažinimą, empatišką bendravimą ir jaunimo galimybes.

Organizuosime edukacines veiklas skirtas supažindinti jaunimą su svarbiomis asmeninės brandos temomis: lytiškumu, psichotropinių medžiagų žala, finansinio raštingumo, higiena, grožiu ir sveikata.Bus vykdomi “Savanoris – savanoriui” mokymai Trakų rajono jauniesiems savanoriams, siekiant ugdyti jų motyvaciją, stiprinti jų savybes.
Projekto finansuojama suma 8952.00 eurų. Projektas finansuojamas Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Trakų atviros jaunimo erdvės informacijos

Nuotr. iš pirmojo TAJE projekto "Žingsnis"

Griežtai draudžiama Trakietis paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Trakietis kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Trakietis nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 18.215.33.158.

Rašyti

Portalo Trakietis redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Trakai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Projektas “Nuo Galvės iki Baltijos”

Kas jaunuolius motyvuoja drąsiu žingsniu žengti į priekį?  Galimybės !!!

Kraujo tyrimas nebūtinai parodo tikrąjį vitamino D poreikį jūsų organizmui

Jūsų organizmo tikrasis vitamino D poreikis nebūtinai susijęs su tuo, kiek šios maistinės medžiagos yra jūsų kraujyje. Jūsų genai gali atsk...